Usługi operatorskie

Usługi operatorskie to stosunkowo nowa usługa w naszym kraju, która pojawiła się wraz z dynamicznym rozwojem usług telekomunikacyjnych. Usługi transmisji głosu i danych to nieodłączny element funkcjonowania każdej firmy, a więc należy zadbać o jakość takiej usługi i bezpieczeństwo. Firma JMI współpracuje z wieloma firmami specjalizującymi się w usługach operatorskich, a nasi klienci otrzymują znacznie lepsze warunki niż klienci indywidualni.

Jeżeli chodzi o usługi operatorskie to na obecną chwilę zajmujemy się: Łącza zwykłe (kable miedziane), łącza światłowodowe, telefonia komórkowa, telefonia Voip oraz LIR. Każda firma ma inne oczekiwania odnośnie jakości i bezpieczeństwa usług transmisyjnych, a firma JMI zaproponuje najlepsze z obecnych rozwiązań na rynku.

Każda firma świadcząca usługi transmisji głosu i danych promuje się jako najlepszą na rynku. Źle dobrana według zapotrzebowania usługa, wpływa na szybkość pracy w firmie, może generować niepotrzebne koszty dodatkowe lub rozmowy i dane nie będą odpowiednio zabezpieczone. JMI jako firma znająca obecne standardy usług operatorskich dobierze dla Państwa odpowiednią usługę i zajmie się wynegocjowaniem lepszych warunków współpracy.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoja firma będzie miała najlepsze usługi operatorskie to zapraszamy do kontaktu.