Tworzenie procedur zabezpieczenia danych

Tworzenie procedur zabezpieczenia danych obejmuje dane osobowe, informatyczne oraz papierowe. Odpowiednio stworzone procedury pozwolą wykluczyć możliwość dostępu do ważnych dla firmy danych, które utracone mogą narazić nie tylko na kosztowne procesy sądowe, ale i na utratę kluczowych informacji (technologie, przejęcie innej firmy itd.).

Firma JMI posiada wszelkie niezbędne uprawnienia w zakresie bezpieczeństwa danych, a wdrożone przez naszą firmę procedury są dostosowane nie tylko do aktualnych norm bezpieczeństwa, ale i również do możliwych zagrożeń w danej firmie.

Jak tworzymy procedury zabezpieczeń danych:

Wielokrotnie słyszeliśmy od firm, które przechowywały ważne dane, że „nie ma potrzeby wdrażania zabezpieczenia, bo u nas wszystko jest dobrze pilnowane”. Po jakimś czasie te same firmy zgłaszały się do nas, bo okazało się, że nie wiadomo kiedy, osoby bez uprawnień „mogły” wynieść istotne dane, a straty finansowe z tego tytułu mogły sięgać kilkuset tysięcy złotych.

W pewnym momencie działania każda firma posiada dane, które należy zabezpieczyć. Większość taką decyzję podejmuje niestety za późno, a zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć. W przypadku procedur zabezpieczenia danych ma to wpływ na kondycję firmy.

Skontaktuj się z naszym ekspertem od tworzenia procedur zabezpieczenia i miej pewność, że jedynie osoby z odpowiednimi uprawnienia będą miały dostęp do istotnych informacji w Twojej firmie.