Systemy teletransmisyjne

Jest to bardzo rozbudowany dział telekomunikacji zajmujący się przesyłaniem sygnałów drogą przewodową. W zależności od odległości przy teletransmisji stosuje się przewody miedziane (niewielkie odległości) lub światłowód (istnieje kilka rodzajów sieci światłowodowych stosowanych przy znacznych odległościach). W systemach dostępowych korzysta się zarówno ze światłowodu jak i przewodów miedzianych, dzięki czemu nie traci się na szybkości teletransmisji.

Transmisja dalekosiężna jest stosowana obecnie w technologii SDH (transmisja synchroniczna) i DWDM (transmisja z gęstym zwielokrotnieniem falowym). O wyborze odpowiedniej technologii decyduje ogromna ilość czynników, które zostają sprawdzone w celu wyboru technologi telekomunikacji zapewniającej najlepsze działanie.

Firma JMI stosuje najnowocześniejsze rozwiązania w teletransmisji co z pewnością potwierdzą nasi klienci, którym zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy sieć teletransmisyjną. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, aby dobrać technologię do szacowanego zapotrzebowania (zawsze dobieramy technologię, która przekracza aktualne zapotrzebowanie, aby w przypadku zwiększenia liczby użytkowników, nie była konieczna kosztowna modernizacja teletransmisja.

Zapraszamy do kontaktu, po którym nasi eksperci z dziedziny telekomunikacji skontaktują się z Państwem.