Systemy kontroli dostępu do danych

Kiedy mówimy o bezpieczeństwie IT, nie możemy zapominać również o bezpieczeństwie uzyskanej przy pomocy profesjonalnej kontroli dostępu do sektorów i pomieszczeń znajdujących się na terenie danego biura. Nowoczesne systemy mogą występować w rozmaitych konfiguracjach i w zależności od potrzeb klienta mogą to być rozwiązanie sieciowe, mechanizmy autonomiczne, jak również kompleksowe instalacje połączone z właściwie dowolną liczbą innych urządzeń takich jak alarmy, zestawy przeciwpożarowe czy monitoring.

Firma JMI oferuje niezawodne rozwiązania pozwalające na uzyskanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa wraz z pełnym nadzorem osób i miejsc objętych działaniem systemu. Systemy kontroli dostępu oferowane przez naszą firmę składają się z wzajemnie powiązanych urządzeń elektronicznych oraz mechanicznych, których działanie ma w sposób stały lub czasowy ograniczyć dostęp do zdefiniowanych stref systemu.

Dlaczego JMI przy systemach kontroli jakości dostępu do danych?

Dodatkowo systemy obejmują komunikację TCP/IP czy bazy danych, jak również pełną integrację z oprogramowaniem do rejestracji i kontroli czasu pracy. Dzięki przyjętym rozwiązaniom każdy z naszych klientów będzie mógł w znaczący sposób poprawić bezpieczeństwo i kontrolę w sposobach dostępu do danych oraz bardziej efektywnie zarządzać przedsiębiorstwem.