Sieci budynkowe

Firma JMI w przeciągu ponad dwudziestu lat istnienia zaprojektowała, wykonała i wdrożyła wiele sieci teleinformatycznych na terenie całego kraju. Dobrze zaprojektowana i dostosowana do potrzeb klienta sieć LAN, WAN czy MAN to podstawa dobrze działającego organizmu jakim jest firma. W dzisiejszych czasach bez sprawnego przepływu informacji każda firma będzie dużo traciła w stosunku do konkurencji, podobnie jak w organizmie człowieka kiedy zawodzi układ krwionośny cały organizm zaczyna chorować.

Wiedząc to, nasza firma zawsze stawia za cel stworzenie sieci czy to nisko prądowej czy sieci LAN, opierając się na sprawdzonych technologiach i dostawcach systemów kablowych, którzy muszą spełniać najwyższe wymogi jakości zarówno jeśli chodzi o materiały jaki i metody ich produkcji. Dodatkowo każda wykonana przez nas instalacja jest poddawana rygorystycznym testom, dzięki czemu możemy z czystym sumieniem zaoferować dla każdego naszego klienta 3 letnią gwarancję na wykonane systemy okablowania strukturalnego.

Zgłoś się do nas, na pewno Twoje zapytanie nie pozostanie bez odpowiedzi, a nasi zaufani pracownicy pomogą w ustaleniu najlepszego i najbardziej efektywnego rozwiązania dla Twojej firmy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie co pozwala na ograniczenie kosztów inwestycji, bez strat na jakości ich wykonania.