Prowadzenie projektów IT

Uruchomienie, wdrożenie, reorganizacja czy integracja obecnych rozwiązań – Jednym słowem oferujemy kompleksowe usługi związane z prowadzeniem projektów informatycznych. Naszymi klientami są firmy z całej Polski, a efekt naszej pracy miał znaczący wpływ na poprawę jakości i czasu wykonanych działań w każdej firmie.

 

Etap I – Pomysł i projekt wdrożenia

W momencie otrzymania od Państwa zgłoszenia, rozpoczyna się praca nad znalezieniem najkorzystniejszych rozwiązań informatycznych na podstawie określonego budżetu. Nasi specjaliści dokładnie sprawdzą możliwości i stworzą prezentację proponowanych przez nas rozwiązań wraz z kalkulacjami cenowymi (licencje oprogramowań, sprzęt, wdrożenie i serwis).

Etap II – Decyzja i zawarcie umowy

Na podstawie zaproponowanych przez naszą firmę rozwiązań zapada decyzja – Modyfikacja projektu lub akceptacja. W chwili zawarcia umowy przystępujemy do działań określonych w umowie.

Etap III – Wdrażanie i serwis informatyczny

Wszystkie prace wykonane w toku wdrożenia odbywają się wedle wcześniej zaakceptowanego planu. Po wykonaniu każdego punktu umowy następuje jego potwierdzenie i odbiór.

Serwis informatyczny realizowany jest wewnętrzne lub zewnętrznie. Bardziej skomplikowane rozwiązania informatyczne wymagają opieki serwisowej – pielęgnacji, którą firma JMI zapewnia każdemu klientowi.