Portale internetowe

Własna strona www to krok jaki powinno się wykonać jeszcze przed oficjalnym założeniem firmy. Internet to obecne najpopularniejsze źródło wyszukiwania wszelkich informacji, a jeżeli Państwa firma nie posiada strony, to traci możliwość pozyskania nowych klientów.

JMI specjalizuje się w tworzeniu portali internetowych, które będą w 100% responsywne (Dostosowane do wszystkich urządzeń jak: komputer, telefon, tablet). Dodatkowo system zarządzania treścią nie sprawi problemów osobom, które nie mają większego pojęcia informatycznego.

Następnie zwracamy uwagę, aby stworzony przez nas portal internetowy miał możliwość zaistnienia w wyszukiwarce Google, z której korzysta 96% Polaków. Najlepiej stworzona strona www bez możliwości odnalezienia przez klientów jest niewiele warta, a my świetnie zdajemy sobie z tego sprawę.

Profesjonalna, łatwa w zarządzaniu, przyjazna wyszukiwarce Google – Tak wygląda strona, której tworzenie wykonuje firma JMI. Stworzyliśmy setki stron internetowych, które zapewniły naszym klientom nowych klientów.

Ile kosztuje portal internetowy?

Czas i koszt tworzenia strony www jest zawsze określany indywidualnie na podstawie oczekiwań klienta.