O firmie

o nas
Bardzo ciężko jest w skrócie określić 24 lata istnienia firmy i związany z tym rozwój. Bardzo wiele się zmieniło od chwili otwarcia firmy Usługi Telekomunikacyjne Jan Mioduszewski do dnia obecnego kiedy działamy pod firmą JMI.PL Marcin Mioduszewski, a wszystkie zmiany, które zostały wprowadzone miały jeden cel: Stać się firmą, która ma możliwość wykonywania kompleksowych usług z dziedziny informatyki, telekomunikacji i bezpieczeństwa IT.

24 lata istnienia zaowocowały również wprowadzeniem szkoleń informatycznych oraz biznesowych – Stwierdziliśmy, że warto podzielić się wiedzą, którą pozyskaliśmy z innymi. Bez względu na profil realizowanych przez nas usług, gwarantujemy rzetelność, terminowość i atrakcyjne ceny. To założenie było przy powstaniu firmy w 1991 roku i jest obecne w 2016 roku.

Największa liczba nowych klientów pochodzi z najbardziej cieszącego nas źródła, czyli polecenia od zadowolonych klientów. Większość firm, która zdecydowała się spróbować jakości naszych usług, współpracuje z nami do dnia dzisiejszego. Jest to dla nas powód do dumy, a zarazem potwierdzenie, że indywidualne podejście do klienta to najlepszy sposób na wieloletnią współpracę.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas usługami, a w razie dodatkowych pytań o kontakt z naszym biurem obsługi.